Projekt ŠDTP/ klinické postupy


Vážené kolegyne a vážení kolegovia,


v mene ministerky zdravotníctva doc. MUDr. Andrey Kalavskej, PhD.,
odborného garanta prof. MUDr. Jozefa Šuvadu, PhD., projektového a odborného tímu národného projektu štandardných diagnostických a štandardných terapeutických postupov (ŠDTP), organizačného a vedeckého výboru,

si Vás touto cestou dovoľujeme pozvať na 3. výročnú konferenciu o nových, inovovaných a inovatívnych štandardných diagnostických a terapeutických postupoch (ŠDTP) s medzinárodnou účasťou v spolupráci s kanceláriou WHO na Slovensku a McMaster Univerzitou v Kanade.

Konferencia pozostáva z nasledovných častí:

  • 17. októbra 2019 workshopové aktivity, ktoré sa uskutočnia v priestoroch MZ SR. Workshopy sú celodenné, začiatok upresníme v programe.
  • 18. októbra 2019 prednáškové a diskusné bloky, ktoré sa uskutočnia v priestoroch NH Gate One Hotel, ul. Ambrusova 7, 821 04 Bratislava. Konferencia je celodenná, začiatok upresníme v programe.

Konferenčné podujatie je bez registračného poplatku, ale s povinnosťou online registrácie (registračný link nájdete nižšie). Pre prihlásených účastníkov bude pripravené občerstvenie aj obed.

Termíny online registrácie:

Aktívna účasť - do 20. 9. 2019
Pasívna účasť - do 1. 10. 2019

Program konferencie bude zverejnený od 1. októbra 2019. Organizátori si vyhradzujú právo na úpravu programu, zaradenie prednášok a workshopov.

Súčasťou konferencie budú aj sprievodné aktivity a tlačová konferencia.

Tešíme sa na Vašu účasť a diskusiu.


Organizačný tím
e-mail: sdtp.mzsr@gmail.com │web: https://healthconferences.eu


Neváhajte poslať túto pozvánku kolegom, ktorí pracujú v zdravotníctve, diagnostike, vo vzdelávaní, sprevádzaní, či riešení problémov súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti. ĎAKUJEME

Všetky práva vyhradené 2021 Ochrana osobných údajov | Kontakt